ToP-GameS

Statistika

TOPlist

FIFA_09 !!novinka!!

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi. Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PC, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem.

FIFA Soccer 09 pro PC byla speciálně navržena a upravena pro tuto platformu. Herní engine doznal každoročních změn a vylepšení, která přinesou detaily, které si fotbaloví fanoušci tolik žádali.

FIFA 09 také umožňuje přizpůsobit ovládání hry myší, díky čemuž získáte nad vaším mužstvem podrobnější a intuitivnější kontrolu, zajišťující plynulejší fotbalovou akci. Kliknutím a potažením myši nyní ukažte spoluhráčům, kam mají naběhnout, precizně přihrávejte a ohrožujte branku nebezpečnými střelami. Navíc můžete s myší provádět kterýkoli z celkem 32 triků a fint ve vašem arzenálu, mj. otočku s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečku patami a překulení míče, stejně jako Ronaldinho. S více než 17 modifikovatelnými akcemi si můžete hru přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu stylu.

Product screenshotFIFA 09 pro PC přináší nejmodernější vizuální zpracování v podobě grafiky, které podle četných přání hráčů využije výkonu špičkových herních PC. Hvězdní hráči jsou pro zvláště věrný herní zážitek vymodelováni podle skutečnosti ve fotorealistické kvalitě s věrnými detaily odstínů pleti a muskulatury.

Prostřednictvím modifikovatelných widgetů, integrovaných do herních menu, budete i v průběhu hraní FIFA 09 v neustálém spojení s hráčkou komunitou FIFA a skutečným fotbalem.

Online funce FIFA 09 zahrnují Interaktivní ligy EA SPORTS, kde reprezentujete svůj klub online* proti rivalům z celého světa a na 61 turnajích. Další důležité vlastnosti budou oznámeny v srpnu na Games Convention v německém

Zdroj:http://www.electronicarts.cz