ToP-GameS

Statistika

TOPlist

Medal of Honor-Airbone

Medal of Honor-airbone
V Medal of Honor Airborne™ se vzneste do oblak, odkud seskočíte doprostřed právě probíhajících zuřivých pozemních útoků, které mají změnit běh 2. světové války. Každou misi zahájíte seskokem nad územím, ovládaným jednotkami Osy, abyste se stali součástmi největších výsadkových operací v dějinách. Po výsadku z paluby transportního letounu C-47 může každé vaše rozhodnutí zpečetit váš osud. Během seskoku budete ovládat padák a můžete tak ovlivnit místo, kam dopadnete, a tím pádem také získat maximální strategickou výhodu. Zelený kouř z dýmovnic označuje plánované přistávací zóny, kde se můžete přidat ke spojeneckým jednotkám anebo se rozhodnete pro samostatnou akci přistáním na střeše domu nebo na balkóně. Svůj strategický záměr však důkladně promyslete: každý váš krok, počínaje výběrem místa přistání až po nepřátelské cíle, na které se rozhodnete zaútočit, může ovlivnit úspěšný výsledek mise a ukázat, zda skutečně patříte mezi výsadkářskou elitu.

Hlavní vlastnosti:

Otevřená bojiště
Každou misi odstartujete seskokem na nepřátelské území, kde místo přistání, které si zvolíte, může dramaticky změnit vývoj probíhající bitvy. Jakmile dopadnete, začněte napadat nepřítele a plňte zadané úkoly během hledání cesty v rozsáhlém a volně průchozím prostředí.

Vertikální boj
Bojujte na zemi nebo na vrcholcích střech, balkónech, věžích a přírodních útvarech v mnoha prostředích, odpovídajících různým částem evropského válčiště.

Affordanční AI
Nový impozantní systém AI dodává nepřátelům prvek vysoké nepředvídatelnosti a inteligentního jednání, který prověří i ty nejrafinovanější bojové strategie.

Vylepšitelné zbraně
Vůbec poprvé budete moci vylepšovat zvolené zbraně autentickými a volně nastavitelnými modifikacemi, které zvýší přesnost střelby.

Válka je peklo
Podle toho kde a jak zahájíte boj s nepřítelem, spustí se originální animace umírání nepřátel v závislosti na typu střetu.

 

Úvod

Možnost poskytnout hráčům „začít kdekoli“ ve first-person střílečce byla jedním z hlavních prvků Medal of Honor Airborne, pro nějž se vývojářský tým skutečně nadchnul, protože fanouškům této hry přinese skutečně jedinečné zážitky. Nejen že je na poli her něčím zcela novým, ale je rovněž inspirován zkušenostmi výsadkářských veteránů z 2. světové války.

Klíčovým elementem našeho herního designu je hráčova volba. Prvním krokem proto pro nás bylo umožnit mu, aby si určil, odkud chce začít, v jakékoli úrovni. Pokud tedy hráče zajímá, co by se bývalo stalo, kdyby začal svou misi z jiného místa, má možnost opětovného seskoku a volby nové startovní lokace, přičemž toto může opakovat znova a znova. Obrázky a popisky dále v textu přibližují okamžik, kdy se hráč rozhodne vyskočit z C-47 (anebo je vystrčen, váhá-li příliš dlouho) a převezme ovládání svého padáku, aby si našel ideální prostor pro dopad v jednom z herních levelů (v tomto případě jde konkrétně o operaci Husky).

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz


107510-mohairmultscrnignintheair.jpg107512-mohairmultscrnignvertrooftp.jpg